En Çok Arananlar : resimli pasta,hediyelik çikolata, doğum günü

Bayram Çikolatasında %35'e varan indirim seçenekleri başladı.

Bayram bizim için çocukluğumuzdan bugüne uzanan ve beklediğimiz en güzel günlerden biridir. Gelenek ve göreneklerimizi en iyi bugünlerde ziyaret ederek ya da hediyeleşerek yerine getiririz. O gün en güzel sofralar, kıyafetler ve birbirinden lezzetli çikolatalar hazırlanırız.

Bayramı güzel bir ikram ile karşılamak isteyenlere muhteşem bayramlık çikolatalarımızdan sipariş verebilirler. En uygun fiyat ve gerçek çikolata ile birbirinden lezzetli bayram çikolatası cikolataburda.com'da..

Bayramda, ziyaret edeceğiniz sevdiklerinize çok özel bir bayramlık çikolata hazırladık. Size sunduğumuz bayramlık çikolatalar en uygun fiyat politikasıyla size sunulmaktadır.

Bayramın vazgeçilmez semboli Çikolata geleneksel bir lezzet oldu.

7'den 70'e herkesin sevdiği çikolata yoğunluğu ile damak tadlarına muhteşem lezzetler sunmaktadır. Yaptığımız el yapımı çikolatalar ile sizlere gerçeği sunuyoruz. Çikolata içinde ki yüksek kakao oranı ile fındık ve sütle karıştığında inanılmaz bir lezzet vermektedir. İşte bu lezzeti bayramlarda tüm sevdiklerinize paylaşın diye büyük bir özen ile üretiyoruz. Çikolata vazgeçilmez mutluluk ilacımızdır. Hakkıyla yapılan el yapımı çikolatasının bugüne kadar yediğiniz çikolatalardan çok farklı olduğunu göreceksiniz.
Sıralama:
Yukarı Çık
X
Pardiva Logo
İndirim Kupon Numaranız :
Not:İndirim Kuponlarınızı Kullanabilirsiniz.

Kuponu Kullan
Google+