En Çok Arananlar : resimli pasta,hediyelik çikolata, doğum günü

2017 Yılının Muhteşem Çikolata Sepeti Hediyeleri Burada!

2017 yılına özel hediyelik muhteşem çikolata sepetleri 14 şubat sevgililer günü için hazır! %45'e varan indirimler ile hediyelik çikolatalar sizleri bekliyor. 

Sevdiklerinizi mutlu edeceğiniz muhteşem lezzetler sizleri bekliyor. Hediyenin büyüğü küçüğü olmaz ama hediyenin kaliteli ve lezzet olması birde çok şık gösterişli olması gerekiyor. Çikolatayı çoğumuz seviyoruz ve biliyoruz ki çikolata bizim için mutluluğu simgelemektedir. En çok da bayanlar çikolatayı sevmektedir.
Özel günlerin hediyesi olarak çikolata göndermek lüks bir hediyedir. O kişiye değer verdiğinizi ve her zaman yanında olduğunuzu çikolata ile beraber tatlı bir şekilde notunuzu da iletebilirsiniz. Butik el yapımı çikolata sepeti ile çok farklı lezzetlere sahip olabilirsiniz.

Aşk çikolatası olarak adlandırdığımız butik el yapımı kalpli çikolatalarımızın tadına bakmak için www.cikolataburda.com/cikolata-sepeti sayfasını tıklayarak hediyenizi seçebilirsiniz. Göndermek istediğiniz hediyeleri gününde teslim ediyoruz.

Aynı gün kargoya verdiğimiz ürünlerin takibini sitemizden yapabiliyorsunuz. Hediyelik çikolata denildiğinde Cikolataburda.com hemen hizmetinizdedir.
Sıralama:
Yukarı Çık
X
Pardiva Logo
İndirim Kupon Numaranız :
Not:İndirim Kuponlarınızı Kullanabilirsiniz.

Kuponu Kullan
Google+