En Çok Arananlar : resimli pasta,hediyelik çikolata, doğum günü
Cikolataburda.com | Güvenli Alışveriş

Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için Cikolataburda.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.

 

Cikolataburda.com ‘Kredi kartı bilgilerinizi’ sadece satın alma aşamalarında kullanmaktadır. Başka hiç bir işlem için kayıt altında tutmaz. SSL sertifikası kullanımıyla bilgileriniz sadece Cikolataburda.com tarafında satın alma aşamasında kullanılır.

Cikolataburda.com, tüm üyelerinin alışveriş deneyimini keyifli olduğu kadar, güvenli bir hale getirmek için en üst seviyede yüksek güvenlik önlemleri uygulamaktadır.

Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için Cikolataburda.com.com SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır. Cikolataburda.com ‘Kredi kartı bilgilerinizi’ sadece satın alma aşamalarında kullanmaktadır.

Başka hiç bir işlem için kayıt altında tutmaz. SSL sertifikası kullanımıyla bilgileriniz sadece 
Cikolataburda.com tarafından satın alma aşamasında kullanılır.

Cikolataburda.com, tüm üyelerinin alışveriş deneyimini keyifli olduğu kadar, güvenli bir hale getirmek için en üst seviyede yüksek güvenlik önlemleri uygulamaktadır.

Güvenliğiniz 
Cikolataburda.com, 128/256 bit şifreleme özelliğine sahip olan ve kullanıcıların sahtecilik amaçlı siteleri güvenli sitelerden daha kolay ayırt etmelerinin yanı sıra phishing ve diğer kimlik hırsızlığı saldırılarından da korunmalarını sağlayan "Rapid SSL" sunucu sertifikalarını kullanmaktadır.

Bu özelliği destekleyen güncel bir tarayıcı kullanıyorsanız;, Rapid SSL Sertifikası sayesinde, Siteye girişinizde tarayıcınızın adres satırı yeşil renkte görünecektir. 
Cikolataburda.com’un güvenilir bir site olduğuna ilişkin sertifika detaylarına ise bu adres satırına tıklayarak ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin sahte bir site olduğu daha önceden tespit edilmişse, adres satırı kırmızıya dönüşür.
 


Yukarı Çık
X
Pardiva Logo
İndirim Kupon Numaranız :
Not:İndirim Kuponlarınızı Kullanabilirsiniz.

Kuponu Kullan
Google+