En Çok Arananlar : resimli pasta,hediyelik çikolata, doğum günü
Hakkımızda - Cikolataburda.com ile Mutlu Ediyoruz.

Türkiye'nin lider hediyelik çikolata ve butik pasta mağazasıyız.

Cikolataburda.com, özgün ve benzersiz tarzı ile 40 yılı aşkın bir süredir çikolata ve pastacılık sektöründe faaliyetini sürdürmektedir. Cikolataburda.com, internet ortamında kaliteli çikolata gibi bir lezzetin neden yer almadığını düşünerek, büyük bir yatırım ile internetten satış ( e-ticaret ) sektörüne girmiş bulunmaktadır. Cikolataburda.com, ürünlerini Türkiye geneline sunarak kısa zamanda kaliteli ve en önemli çikolata markalarından biri olmuştur.

Bizim için marka demek kalite ve güven demektir. Cikolataburda çikolatanın hammaddesi, çikolatada dünyaca ünlü olarak bilinen Belçika Callebaut firmasından tedarik edilmektedir. Lezzetteki bu başarıya ulaşırken Cikolataburda'nın en önemli özelliği kalite ve damak lezzetine önem vererek hiç bir koşulda kendisinden ödün vermemiş olmasıdır.

Cikolataburda.com, Türkiye’nin en iyi lüks çikolata butiğini oluşturuyor. Cikolataburda.com, müşterileriyle ortak duyguları paylaşma, bunları çikolata ve pastanın doğasına uygun şekilde yansıtma ilkelerine dayanarak ürünlerini sizlere sunmaktadır.

Teknolojisi ve her şeyden önce “el yapımı” ruhuyla Cikolataburda.com, sektöründe farklılık yaratan bir marka olmuştur. Uzun yıllar yurtdışında deneyim kazanan, çikolatada küresel eğilimleri takip eden ve el yapımı güzelliği ile çikolatanın tadında, kalitesinde, zarafet duygusunu ürünlerine yansıtan Cikolataburda.com, güncelliğini koruyan bir marka olmayı sürdürmektedir.

Cikolataburda.com, çikolatadaki tecrübesini oluşturmaya başladığından bugüne global dünyanın başka ülkelerinde düzenlenen fuarlara ve seminerlere katılım yolu ile müşterileriyle ilişkisini iyi tutup müşteri memnuniyetine önem vererek büyümeye devam eden bir markadır.

Cikolataburda.com ve Pastacılık iki kardeşin girişimiyle kurulmuştur. Ertan Yılmaz uzun yıllardır pastacılık alanında kendini geliştirirken Engin Yılmaz ise handmade çikolata yapımı konusunda kendini geliştirmiştir. Bu iki kardeş yurtdışında aldıkları eğitimleri ve tecrübeyi daha çok insanla paylaşa bilmek için Cikolataburda.com'u kurmuşlardır.

“ Global dünyanın lüks çikolata alanındaki markası Cikolataburda.com…”

Cikolataburda.com' u hayranları için vazgeçilmez kılan unsur, lüks çikolatadaki becerisi ve kaliteli handmade chocolate (el yapımı çikolata)’nın tasarımla birleşmesidir.

Cikolataburda.com, demek farklılık demektir… Cikolataburda.com demek lüks çikolata demektir.”

Cikolataburda.com, hayranları muhteşem lüks çikolata lezzetini ve kalitesini internetten sipariş edebilme keyfine varıyor.

 

Cikolataburda.com | Luxury Chocolate
Saygılarımızla..
Yukarı Çık
X
Pardiva Logo
İndirim Kupon Numaranız :
Not:İndirim Kuponlarınızı Kullanabilirsiniz.

Kuponu Kullan
Google+