En Çok Arananlar : resimli pasta,hediyelik çikolata, doğum günü

Firmalara Özel Logolu Çikolata - En Uygun Fiyat Seçenekleriyle Hızlı Sipariş

Firmalar özel logolu çikolata bir firmanın kurumsal olduğunu ve müşterisine ya da çalışanlarına değer verdiğini göstermektedir. Ayrıca en uygun ve dikkat çekici reklam niteliğinide yüksek bir şekilde taşımaktadır. Firmanızın logosu ile tasarlanmış logolu çikolata, logolu kutu ve  logolu karton çantayla kurumsallığınızı, firma itibarını yükseltebilirsiniz.


Logolu Çikolata Neden Çok Tercih Ediliyor.

Logolu çikolata firmanızı temsil ediyor diyebiliriz. Sipariş edilen ve logonuz ile tasarlanan çikolata fuar, toplantı, konferans, açılış, yılbaşı ve bayram gibi özel günlerde dağıtılmaktadır. Bu şekilde bir çok insan sizin markanızı görebilmektedir. Birbirinden özel promosyonlu çikolatalarımız sizi ve firmanızı tanıtmak için en iyi reklam yolu diyebiliriz.


Toptan ve Perakende Satış ile Logolu Çikolata

Toptan satışlarımızın yanı sıra perakende olarakta özel günlerinize özel tasarım seçenekleri ile çikolata üretiyoruz. İster doğum günü ister söz, nişan gibi özel günlerde istediğiniz kadar özel tasarımlı logolu çikolata siparişi verebilirsiniz. 

Türkiye'nin Logolu Çikolata Üreticisi ve Dağıtıcısıyız.

Tüm Türkiye geneline logolu çikolata hizmeti vermekteyiz. Sektörümüzde liderliği koruyarak logolu çikolata ile her firmanın markasına büyük katkı sağlıyoruz. Markaya önem kazandıran bir firma olarak tasarımlarınızdan teslimata kadar en ince ayrıntısına kadar özel davranmaktayız.

 

Sıralama:
Yukarı Çık
X
Pardiva Logo
İndirim Kupon Numaranız :
Not:İndirim Kuponlarınızı Kullanabilirsiniz.

Kuponu Kullan
Google+