En Çok Arananlar : resimli pasta,hediyelik çikolata, doğum günü

Farklı ve Çok Lüks Öğretmenler Günü Hediyesi

Her yıl 24 kasım öğretmenler gününe özel hediyeler üretiyoruz. Çikolatamızın hammaddesi belçikadan gelmekte ve katkısız olarak el yapımıyla üretilmektedir. Öğretmenlerimiz birer değerlerimiz ve hayatımıza değer katanlardır. Öğretmenler günü geldiğinde her öğrencinin, velinin ne hediye alacağım sorunusu gayet iyi biliyoruz. Bu sorularınıza cevap olarak hem çikolata hem de yanında manidar hediye paketleri hazırlıyoruz. 

Siz öğrencilere iyi klavuzluk yapan öğretmenler en güzel hediyeyi hak ettiğini düşünüyoruz. Öğretmenler günü hediyesi öğretmeninize çok özel olduğunu hissetirmelidir. Bunu en güzel anlatan konu ise el işçiliğidir. Katkısız hazırlanan el yapımı çikolatanın tadı çok çok farklı ve anlam ifade etmektedir. Özel güne en güzel hediyeyi gönderebilirsiniz.

Öğretmenler Birer Değerdir.

Öğretmenlerimiz hayatımızı şekillendiren ve anlam katanlardır. Öğretmenler günü gibi özel bir günde en güzel hediyeyi almanız için yüzlerce farklı hediyeyi bir araya topladık. Öğretmenler gününüzü en güzel şekilde kutlamak için hemen Cikolataburda.com'dan sipariş verin aynı gün teslim edilsin. Ya da aynı gün kargolanarak Türkiye'nin tüm her yerine hediyenizi ulaştıralım.

Sıralama:
Yukarı Çık
X
Pardiva Logo
İndirim Kupon Numaranız :
Not:İndirim Kuponlarınızı Kullanabilirsiniz.

Kuponu Kullan
Google+