En Çok Arananlar : resimli pasta,hediyelik çikolata, doğum günü

Lezzet Garantili Butik Pastalar; Resimli Pasta Modelleri

Butik pasta kategorimizde birbirinden cezbedici şeker hamuru ile yapılmış pasta çeşitlerimiz bulunmaktadır. Dilerseniz özel pasta siparişlerinizi de e-mail göndererek bize bildirebilirsiniz. Dilerseniz düz klasik yaş pasta siparişi verebilirsiniz. Net olarak söyleyebiliriz ki butik pasta konusunda bir sanatkâr gibi davranıyoruz. Kişiye özel doğum günü pastası, firmalara özel pastalar, 1 yaş pastası, diş buğdayı pastası gibi yeni trend kutlamalarına özel pasta seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz.

Sevdiklerinizin en mutlu gününde şeker hamurlu pasta çeşitlerimiz ile muhteşem bir şölen hazırlayabilirsiniz. Ona sürpriz yapmanın en anlamlı ve lezzetli tarafı da özenle hazırlanmak ve özenle yapılan günlük pastanın sürpriz niteliği taşımasıdır. Pasta siparişi için dilerseniz internet sayfamız üzerin den dilerseniz 444 21 46’nolu sipariş hattımızı arayarak sipariş verebilirsiniz.

En güzel doğum günü pastaları bit tık ile adrese teslim edilmektedir. Pasta siparişlerimiz sadece istanbul içerisinde geçerlidir. Günlük olarak yapılan pastalarımızı sipariş edecek iseniz hemen elinizi çabuk tutun.. Pasta siparişlerinizi 1 gün öncesinden sipariş edin.
Sıralama:
Yukarı Çık
X
Pardiva Logo
İndirim Kupon Numaranız :
Not:İndirim Kuponlarınızı Kullanabilirsiniz.

Kuponu Kullan
Google+