En Çok Arananlar : resimli pasta,hediyelik çikolata, doğum günü
Söz/ Nişan ve Düğün Çikolatası
Söz ve nişan çikolatarımız birbirinden özel tasarımlar ve seçkin çikolata çeşitleriyle hazırlanmıştır. Kız isteme çikolatası bizim için çok önemli ve özel olduğu gibi hazırlanacak çikolatanında çok özel olması gerekiyor. Hem kaliteli lezzet hemde ihtişamlı olarak görünmesini istiyor iseniz özel bir ürün için çok özel bir süsleme yapılması gerekiyor. İşte siz çlışıyor olsanız bile internetten online sö zçikolatası siparişiyle hemen hazırlıyoruz ve istediğiniz adrese teslimi gerçekleştiriyoruz.

Kız isteme Çikolatası
Kız istemeye gittiğinizde giyiminizden tutunda çikolatasına kadar çok özenli davranmanız gerekiyor. Özellikle kız isteme çikolatası bu konular arasında en önemlisidir. Çünkü tüm ev halkı bu çikolatan tadacak ve çikolatanın çok iyi olması ne kadar önem verdiğinizi de gösterecektir.

Çikolatalarımız Pelit tesislerinde üretilmketedir. Bir de el yapımı katkısız spesiyal belçika çikolatası üretmekteyiz. Özel gün için talebinize göre özel süslemeler yapıyoruz. Gün geçtikçe ürünlerimiz yenileniyor ve bu yeniliği buradan takip edebilirsiniz.

Nişan Çikolatası
Nişan çikolatasıda aynı şekilde söz çikolatası kadar şahene olmalıdır. En mutlu gününüzü tatlandıracak çikolatanın gerçekten herkes tarafından beğenilmesi zor olabilir. Yalnız şöyle bir gerçek var ki lezzet ve kalite bir tanedir. Ve bu Türkiye'nin en prestijli çikolata markası Pelit çikolatası ya da belçika çikolatasıdır. Çikolata oranları daha yüksek ve katkı maddesizdir. Dilerseniz isteklerinize göre tasarlıyor ya da nişanda giyineceğiniz renk'e göre tasarlıyoruz.

Siz işte olsanızda internet sitemizden söz ve ya nişan çikolatası siparişi vermeniz yeterli olacaktır. Biz hemen adrese teslim ederek onca işinizin arasındaki bir işide tamamlıyoruz.
Sıralama:
Yukarı Çık
X
Pardiva Logo
İndirim Kupon Numaranız :
Not:İndirim Kuponlarınızı Kullanabilirsiniz.

Kuponu Kullan
Google+