En Çok Arananlar : resimli pasta,hediyelik çikolata, doğum günü
Yeni iş Hediyesi
İlk iş gününde sevdiklerinizi yalnız bırakmak olmaz. Şahane neşesini ve keyfini yerine getirecek hediyeler ile onu mutlu edebilirsiniz. Muhteşem el yapımı ya da Pelit markalı çikolatalarımızı kutlama olarak gönderebilirsiniz. Ya da şahane butik bir pasta ile ona inanılmaz bir sürpriz yapabilirsiniz.

Hem onun ne kadar değerli olduğunu hissettirebilirsiniz. Hatta ve hatta şirket içerisinde onun ne kadar değerli biri olduğunu bu şekilde gözler önüne serebilirsiniz.

Birbirinden hoş çikolatalarımız ile istediğiniz anda hediyenizi kapı teslimatlı gönderebilirsiniz. Hemen hediyenizi seçin ve gönderin. Aynı gün kargo ve ya hızlı kargo ile hediyeniz sevdiklerinize ulaşsın.

Yeni iş Hediyeleri ve Muhteşem Kutlama
Sevdiklerinize yeni iş hayatında başarılı başlangıç yapmaları için onlara motivasyon verebilirsiniz. Şahane ürünlerimiz ile güzel mi güzel bir hediye paketi hazırlayabilirsiniz.

Hediyelik çikolata ve ya hediyelik butik pastalarımızı deneyebilirsiniz. Çikolata ve pasta konusunda inanılmaz bir ustalığa sahip olduğumuzu ürünlerimizin tadına baktıktan sonra anlayabilirsiniz.


Sıralama:
Yukarı Çık
X
Pardiva Logo
İndirim Kupon Numaranız :
Not:İndirim Kuponlarınızı Kullanabilirsiniz.

Kuponu Kullan
Google+