En Çok Arananlar : resimli pasta,hediyelik çikolata, doğum günü
Yıldönümü Hediyeleri
Hayatınızı paylaştığınız ve her şartta birbirinize destek olduğunuz aşık olduğunuz o insana muhteşem bir hediye göndermek istiyor iseniz çok doğru bir yerdesiniz. Öyle ki insan tanışır, evlenir ve güzel yıllar bazen kırılgan zamanlar yaşayabilirler. Doğrusu şu ki tek yürek tek sevgi ve paylaşmaktır.

Eşler birbirlerine bol günde de dar günde de hep beraber yol alırlar. Bir çok engelin üstesinden gelirler. En çokta kadınlar hediyeyi hak ederler. Elbette erkeklerde hak etmeli yalnız kadınlar hayatımızı güzelleştiren ve bizlere destek olan moral verenlerdir.


Yıldönümü Hediyesi

Muhteşem el yapımı katkısız belçika çikolatalarımız ve spesiyal Pelit markalı çikolatalarımızın lezzetini beğeneceğinizden eminiz. Aşk emek ister, sevmek emek ister, devam ettirmekte emek ister. Yani hiç bir şekilde istememek olmaz. Eşler bazen ben hediye istemem deselerde onları sevindirmek çok güzel olacaktır.
Şahane yıldönümü hediyeleri ile aşkınızı tazeleyin.

Her sene hatırlanması gereken bu özel günü belki çalıştığınız için hediyesini unutmuş ya da sonradan aklına gelmiş olablir. Vaktinizi dışarıda arayarak harcamak yerine çok kısa sürede sitemizdeki ürünleri inceleyerek çok şık hatıralı yıldönümü hediyesini sipariş edebilirsiniz. Aynı gün kargo ya da hızlı kargo ile hediyenizi istediğiniz adrese teslim ediyoruz. Sizin için çözüm üretiyor ve mutlu ediyoruz.
 
Sıralama:
Yukarı Çık
X
Pardiva Logo
İndirim Kupon Numaranız :
Not:İndirim Kuponlarınızı Kullanabilirsiniz.

Kuponu Kullan
Google+